İlimizde Karaman Valiliği ve Karaman Belediyesi tarafından düzenlenecek olan 5. Uluslararası Türk dünyası şöleni kapsamında Karaman Kent Konseyi tarafından Türk dili kurumlar arası Futbol Turnuvası düzenlenecektir. Turnuva kapsamında 26 bakanlık/Müdürlük altındaki kurumlar bağlı bulundukları üst bakanlığa/Müdürlüğe göre ortak bir takım çıkararak mücadele edecektir. Katılım sağlamak isteyen kurumlarımız belirlenen evrak ve hazırlıklar ile Karaman Kent Konseyi’ne 3-7 Temmuz 2023 tarihleri arasında başvuru yapması beklenmektedir. İlgili katılım kuralları/şartları aşağıdaki eklerde belirtilmiştir.
Bilgi Paylaşımı İçin Karaman Kent Konseyine başvurun yapınız.
Bilgi Paylaşımı İçin Karaman Kent Konseyine başvurun yapınız.
![](https://www.posta70.com/images/files/2023/07/64a0b24030806.jpg)