EURO 2024 D Grubu 3. maçında Türkiye Milli Futbol Takımımız, deplasmanda Letonya ile karşılaştı. Stefan Kuntz idaresindeki Milli Takım , Galler maçı öncesi önemli müsabakada 90+5'te 3 puanı kaptı. Abdülkerim Bardakcı, Cengiz Ünder ve İrfan Can Kahveci'nin golleriyle sahadan 3-2 galip ayrılan milliler, maç fazlasıyla D Grubu'nda liderlik koltuğuna oturdu.
Abdulkerim Bardakçı çıktığı ilk resmi maçta golü buldu ve çizgiden topu çıkartarak letonyanın golüne engel oldu .